| Abby_6693 a întrebat:

Care ar fi cartile pe care le-ati lua cu voi pe o insula pustie?!

Răspuns Câştigător
| costyn162 a răspuns:

Daca ar fi sa fiu singur pe o insula pustie, mi-as lua toata biblioteca ca sa nu ma plictisesc...

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In aceasta situatie cred ca ''Leaganul Pisicii '' de Kurt Vonnegut e cea mai indicata. Si as lua si un ghid al supravietuirii in salbaticie.

| Диана a răspuns:

Ceva despre tehnici de supravietuire laughing

| NoKidding a răspuns:

As lua carti de joclaughing))

| Ancestralsoul a răspuns:

Dex.Sa nu uit cuvintele caci singur fiind pe insula nu as avea cu cine discuta, nici singur in oglinda nu ar fi posibil.Probabil ca as scrie singur ceva.

| sorinake a răspuns:

Raym0nd, si dai in carti sa-ti ghicesti viitorul? laughing))