| JockerStoica a întrebat:

Care CANISA este mai buna dintre American Tigers Kennels si RingMasterKennels? Mentionez ca ambele cresc AMSTAFF doar AMSTAFF si nu alte rase. www.ringmasteramstaff.ro -aceasta este de la Ring master kennels.
Si de la american tigers:
www.amstaff.ro
Care credeti ca e mai buna? Adica care are caini mai buni de rasa pura peddigree bun campioni parintii etc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cainirasapura a răspuns:

Felicitari pentru ca te-ai documentat! Ringmaster este o canisa cu foarte multi ani de experienta in spate si cu rezultate competitionale remarcante! Canisa american tigers au si ei o femela achizitionata din canisa Ringmaster.

3 răspunsuri:
| MihayAndrey a răspuns:

Ring Master.

| cainirasapura a răspuns:

Atat canisa Ringmaster cat si canisa American tigers sunt canise,, autorizate,, afiliate la AchR (toti cateii pe care ii vand sunt de rasa pura cu pedigree)

| JockerStoica explică (pentru cainirasapura):

Imi lasi si mie id tau de mess? vreau sa mai vorbim mai am niste nedumeriri in legatura cu unele chestii.