| Bianca2131 a întrebat:

Care e cea mai buna mancare de pisici? Funda!(nu cred ca e whiskas,friskies, kitekat)

Răspuns Câştigător
| Fabiana2R a răspuns:

Sincera sa fiu, nu stiu, pentru ca fiecare firma producatoare asigura clientii ca ei sunt cei mai buni! eu nu am incredere in reclamele lor, in schimb ma bazez pe gusturile pisicutei mele, pentru ca ea stie cel mai bine ce este "cel mai bun"! pe scurt, daca i-am dat o data sa manance friskies si nu a mancat, inseamna ca nu este "cel mai bun", din moment ce ei nu ii place

2 răspunsuri:
| Themis14 a răspuns:

Cred ca whiskas, pentru ca are multe vitamine. Ar fi mai bine sa mergi prin magazine si sa citesti pe fiecare punga ce contine.

| Anonimus0 a răspuns:

Whiskas dupa mine, plus mie mi se pare ca are si cea mai buna reclama TV