| UnicornsAreLove a întrebat:

Care e rasa de caini preferata dintre: huski, labrador, beagle, Ciobanesc german, Ciobanesc de berna si chiuaua

Răspuns Câştigător
| just for me a răspuns:

Buna! eu prefer rasa beagle love struck, chiar intentionez sa imi iau un puiut beagle. sa iti zic si de ce ii prefer :
1)sunt caini de talie medie, nu cresc mai mult de 40-45 de cm inaltime, sunt blanzi, dragalasi si pot deveni si caini de paza cand este cazul pentru ca in trecut erau folositi la vanzatoare.
2)Pot avea o varietate de culori, pot fi tricolori sau bicolori, pot avea de la nuante de alb cu negru sau maro, pana la alb cu negru si maro rosiatic sau "galben"
3)Blanitza lor nu este foarte lunga, au parul scurt si sarmos. si pentru ca mie una spatiul din curte nuimi permite un caine de talie mare, eaglul ar fi cel mai potivit pentru mine, nu numai pentru ca sunt dragalaissi fff scompici.
mai imi place si labradorul.sunt foarte dragalasi, chair am adoptat odata o catelusalabrador dar nu am putut sa o crec mult asa ca am dat-o altcuiva.deci ar fi beagle love struck si labrdorul

20 răspunsuri:
| UnicornsAreLove explică:

Mie toti

| Iuly006 a răspuns:

Beagle...:X

| Vogelspinne a răspuns:

Labrador si chiuaua big grin

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Ciobanesc de berna. love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Danitzu a răspuns:

Ciobanesc de berna.:X:X. e cel mai dragalsh dintre totibig grin

| Blake1 a răspuns:

L. abrador:X:X:

| lory_7016 a răspuns:

Ciobanesc german

| Kidd a răspuns:

Ciobanesc de Berna :X
Siii Chiuahua :X
Peace peace sign

| DrOgAt_1508 a răspuns:

Huski am doi si nu pot dormi de eilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciobanesc German. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Labrador retriever Crem; x

| Aiurita a răspuns:

Huski sau Beagle :X

| viper1720 a răspuns:

Ciobanesc de berna...il ador...:X:X

| Raul_6835 a răspuns:

Sa zicem HushiX:

| aditrg a răspuns:

Mie imi place cainele Soricar este foarte agresiv!big grinrolling on the floorlaughing

| aditrg a răspuns:

Soricarul!