| Teo_7336 a întrebat:

Care este animalul care va place cel mai mult dintre acestea:
1. Caine
2. Papagal
3. Pisica

Daca alegeti un animal care imi place si mie dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| Satanna a răspuns:

Toate 3 animalele love struck sunt foarte dragute

20 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Pisica.

| Veterinar a răspuns:

Caine tongue

| symy_1713 a răspuns:

Categoric caine, am ajuns la concluzia ca absolut niciun animal nu iubeste precum cainele love struck

| Adry05 a răspuns:

Pisica si papagal.

| Thunderstruck a răspuns:

Caine.happy

| ZEU93 a răspuns:

Pisica

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Esti un caine pentru ca m-ai lins pe fata :X Esti un papagal pentru ca ma imiti :X Esti o pisica pentru ca am gasit un fir de par de-al tau la mine-n guracrying(((((((

| artur99 a răspuns:

2. papagal

| EoFetitza a răspuns:

Cainee:X:X

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Mie imi plac mult pisicile chiar daca le cade cam mult par.Mi se par mult mai dragalase decat balosii de caini sau decat papagali.
Bye!

| tvictory68 a răspuns:

Caine

| BeLLLLLa a răspuns:

Caineelove struck:X

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! animalul meu preferat dintre acestea este cainele. Sper sa corespunda cu al tau!happy

| andrutz4 a răspuns:

Daaa...cainele...poate sa invete mult mai repede trucuri si pe net e si o catzea care stie sa vorbeasca(Mishka):X Macar el are ceva minte

| bebe2000 a răspuns:

Toate animalele pe care leai putea avea mi place mult mult mult cainele papagalul si pisica

| ali_2293 a răspuns:

Caine si papagal

| adrian05 a răspuns:

Cainele

| MotiAlessia a răspuns:

Pisica.

| jokker_9817 a răspuns:

Caine categoric

| danut_1829 a răspuns:

Mie imi place pisica