| marcela1407 a întrebat:

Care este cea mai bună mâncare pentru câini? vreau sa stiu pentru ca vreau sa ii cumpar catelului meu

Răspuns Câştigător
| Abc3100 a răspuns:

Pedigree este cea mai bună dar și cea mai scumpă. Eu am un teckel, când l-am luat I se vedea pielea de pe urechi și îi cădea multa blanita. M-am dus la veterinar și mi-a zis că e din cauza alimentației. Mi-a recomandat o hrana cu miel și orez.
In orice caz cățelușul meu este foarte pretențios la mâncare cel mai mult îi place cea umeda.

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Pentru cainii mei dupa cautari indelungi am ajuns la concluzia ca mancarea de la Brit este cea mai buna care o mananca fara sa se plictiseasca si este si convenabila la pret, eu le iau brit cu somon si hering, 3 kg 50 lei

| audiofreak a răspuns:

Buna Marcela, ca sa iti pot da un raspuns mai bun ar trebui sa stiu rasa cainelui tau. Dar pentru un ghid orientativ poti sa te uiti aici: https://cutzucutzu.com/hrana/cea-mai-buna-mancare-pentru-caini/