| Adryano_4588 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia "We could be the same" a formatiei MaNga, melodie care a fost prezenta la Eurovision 2010? Va placut?

Răspuns Câştigător
| Jimmski a răspuns:

Prea totala

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

O ador! love struck E bestiala! thumbs up applause

Cu asta cred ca am spus totul.winking

| LostInDreams a răspuns:

Hei, buna! ma bucur ca ai intrebat, e superba piesa, imi place foarte mult.am o prietena inebunita dupa ea, o asculta de 20 de ori pe zi si tot nu se plictiseste. e forte frumoasa.au avut succes cu piesa astawinking

| basexcu a răspuns:

Trebuia sa castigehappy

| together4ever a răspuns:

Nu imi place deloc

| Carlene a răspuns:

Este o piesa foarte buna dar nu merita locul 2 sincera sa fiu!
Poate 4! Au fost melodi mult mai bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Urasc rock-ul, si melodia asta mi s-a parut la fel de stupida ca si aranjamentul din finala a reprezentantilor Turciei. Poate ca spun astfel deoarece sunt fata, dar cred ca Romania merita, daca nu locul 1, locul 2, pe buna dreptate, pentru ca 'Playing with fire' nu se compara cu melodia aia urita. Poate ca sensul versurilor are un scop intr-adevar maret dar nu a fost frumos stilul in care a fost interpretata melodia, si inca ceva:nu inteleg de ce multe domnisoare cred pe Eurovision’s Next Top Male Model 2010 ca solistul maNga este ''fuckin hot". Bleahhhh!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara nu mi-a placut dar apoi, tot ascultand-o a inceput sa-mi placa. :X