| IreneRuth a întrebat:

Care este cea mai frumoasa rasa de caini si pisici?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Cred ca cea mai frumoasa rasa este cea care-i place fiecaruia si gusturile nu se discuta. Dexemplu mine imi plac pisicile Angora Turceasca.

| sori1999 a răspuns (pentru ElenaSA):

Exact bine zis :-)

| IreneRuth explică (pentru ElenaSA):

Angora Turceasca este si rasa mea preferata, dar intrebam..."international"(care este considerata de organizatia...).De exemplu :
Cea mai frumoasa rasa de cai din lume este Akhal-Teke, dar mie nu imi place cum arata.

| ElenaSA a răspuns (pentru IreneRuth):

Uite aici un articol interesant: http://javra.eu/cele-mai-celebre-pisici-din-lume/

4 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Caine: boxer si metis.
Pisici: birmaneza si metis.
Aceste rase imi plac mie, dar acum depinde de gusturile tale happy!