| Larette a întrebat:

Ce rasa de caini vi se pare cea mai frumoasa si de ce?

50 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Shar Pei happy
Imi ador catelul shar pei, e rasa mea preferata de cand eram mica happy

| Roby67 a răspuns:

Irish Wolfhound, nu stiu daca vreodata voi avea unul dar as vrea.

| Arthur a răspuns:

Husky şi Ciobănesc german.

| manuelaaa a răspuns:

Husky sau bichon... dar eu ador si corciturile. orice ati spune multe rase s-au format din corcituri.eu am o catelusa Missy care este beagle cu jack russel terrier si multa lume a spus ca este mai frumoasa ca orice rasa pura

| Larette explică:

Pai mie imi plac Malamutii de Alaska si Husky Siberieni. happy Mersi tuturor pentru raspunsuri.

| Malvina24 a răspuns:

Ciobanesc polonez Lowland -il ador!
Uite mai multe despre el:
http://www.infocaini.ro/rase-de-caini/rasa/ciobanesc-polonez-lowland

| Silvia a răspuns:

Husky.Pentru ca sunt pufosi si au niste ochi superbi.puppy dog eyes

| Oanny a răspuns:

Husky siberian.
de ce? din cauza ochilor albastri, adora zapada sunt incapatanati dar foarte destepti, adora copii si sunt foarte dragalasi

| cornel a răspuns:

Bichon

| alecs871 a răspuns:

Husky. M-as casatori cu o femela din aceasta rasa.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi imi plac Cocarii pentru ca sunt asa mai mititei si gragalasi, Terrier la fel sunt mici, Huscki imi place culoarea ochilor aproape toate imi plac. tie?

| Roxata a răspuns:

Collie.Este un caine foarte inteligent, activ si plin de energie, vioi, dornic munca si sensibil.

| sy46 a răspuns:

De regula imi plac cainii de talie mare, agresivi si cu o personalitate puternica.

| cornculapte a răspuns:

Ceau-ceau. Nu stiu de ce, sunt pur si simplu bestiali!

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Saint Bernand. Pentru ca sunt inteligenti, mari, au latrat foarte puternic, sunt blanzi, dar in acelasi timp pot apara proprietatile. Ce mai... Sunt perfecti! love struck

| covexrobu a răspuns:

Dogo Argentino, Staffordshire BullTerrier, Bull Terrier, Ciobanesc Mioritic. Cam atat.

| Yuuki_5557 a răspuns:

Mie imi plac husky pentru. ca au ochii albastrii, adora zapada(la fel ca si mine), sunt mari si puternici daar draguti.

| Musique_7725 a răspuns:

Imi place rasa de caini Hushy si Chow-Chow(Ceau-Ceau)

Husky imi plac pentru ca au ochii albatsrii (ochii mei preferati), adora zapda ca si mine si sunt foarte blanzi

Chow-Chow imi plac pentru ca sunt atat de pufosi si blanzi...si sunt haiosi cu limba lor mova laughing

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Bichon havanesse
deoarece e jucaus, amuzant si e rasa catelusului meu, dodo.

| Merisorr a răspuns:

Imi plac cei husky :X si white terrieri tongue pur si simplu pentru ca sunt jucausi si arata foarte bine big grin

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Huski fiindca am si eu unul si stiu cum e:jucaus, inteligent, frumos, cu ochii albastri>il cceama Spike
si bichonul havanese pentru ca am unul si eu unul si stiu cum e:jucaus, inteligent si obraznic>il cheama Toto

| jolie a răspuns:

Mie imi plac toti dar mai mult bulldog francez si englez

| T!mea a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac chihuahua. Sunt asa dragalasi o:3. http://www.webpanache.com/......_puppy.jpg

| geoolina a răspuns:

Pekinezii si bichonii sunt foarte draguti pentru ca sunt foarte jucausi si de obicei nu prea musca

| IloveCats a răspuns:

Puddle - nu lasa par si sunt foarte draguti

Dar eu am un brac german si chiar e foarte inteligent si jucaus si dragut.

| symo_1115 a răspuns:

Bichon maltez-sunt sunt micuti si pufosi si jucausi:X:X
haski-imi plac ochii iar cand sunt mici sunt atat de daragalasi :X:X
imi plac mai ales cei mici si pufosi :X:X

| olijertiu a răspuns:

Chow Chow imi place pentru. ca arata ca niste ursuleti draguti si au limba mov laughing de altfel sunt foarte draguti si nu musca happy

| MaryMaria027 a răspuns:

Pei mie imi place sanbernad pntru ca este asa mare si pufos.este tare dragalas oricum mie imi plac cateii mari. apropo dragut caine in poza

| victoria_8973 a răspuns:

Pudeli

| justme_4288 a răspuns:

Akita-Inu