| SugarLips a întrebat:

Care este cea mai infricosatoare intamplare din viata voastra? Dau funda la cea mai reala si interesanta

10 răspunsuri:
| DemonicaMrx a răspuns:

La mine a fost atunci cand m-am blocat in lift.erau 90% piatra si 60 usa bina ca am sunat la 112 m-am speriat asa de tare incat aproape ca am lesinat a fost groaznic simteam ca inima nu imi mai batea plus ca eu am 8 ani si eram cu prietena mea in lift si si ea era de aceeasi varsta si am sunat si la parinti dar nu raspundea nici unul si asa ca pana ne-au intrebat aia de la politie atatea chesti am stat in lift 3 ore jumate crede-ma a fost cea mai groaznica zi.

| PetreConstanta a răspuns:

Infricosetoare - mie nu-mi este frica decat de Dumnezeu Nu am avut sentimentul asta

| SugarLips explică:

La mine a fost atunci cand amn inchis usa de la masina peste degetul meubig grin dureros

| xOneTwoThree a răspuns:

Cel mai infricosatoare intamplare a mea a fost atunci cand m-am pierdut prin cimitir.:]. Noroc.ca am dat peste parintii singurahee hee`.winking

| Plague a răspuns:

Depinde...cea mai infricosatoare e una subiectiva si mult prea personala, dar dintre cele mai infricosatoare se numara: cand era sa mor inecat, sau cand mi-a intrat panza de la motorul de taiat lemne in mana si s-a inplantat acolo luand carne din 5 locuri. Eram efectiv tot sange pe mana, si de frica nici nu am mai simtit durerea happy. A fost misto intr-un fel, groaza de atata sange a astupat toata durerea din mintea mea (eram mic.gen 5-6 ani) xD.

| lidiaioana a răspuns:

Buna! Cel mai infricosator lucru din viata mea e ca am visat ca imi va muri pisica, iar peste 3 zile ea a murit.(nu este pisica din poza)

| LonelyGirl01 a răspuns:

Pai cand era sa ma inec.bine ca era tatal prietenei mele prin preajma. daca nu.oh go on
Sau cand era sa dea masina peste mine.imi tremurau picioarele dupa aia, abia mai puteam merge.

| shaoboy a răspuns:

Pai e partial amuzanta...
Dupa pat era o hartie de 2. 000lei(cum erau inainte) pe langa niste cabluri neizolate.Cand am atins hartia m-am eloctrocutat. Dupa aceea m-a aruncat socul.Prima data nu am simtit nimic, dar mai tarziu...

| MeetTheMonster a răspuns:

Cele mai infricosatoare intamplari din viata mea o fost alea cand inainte sa adorm, intram in ceva transe de 2-3 secunde, si cand ieseam simteam ca am fost aruncat de cineva, sau ca am cazut de pe perete in pat, le am cam in fiecare 4-5 luni, ceva in genu