| emma6312 a întrebat:

Care este cea mai infricosatoare intamplare a voastra? Dau funditsha; x

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Păi, era o zi de naştere, părinţii mei au fost plecaţi de acasă la chef, lăsându-mă pe mine la acasă fiindcă aveam de învăţat şi porcării whistling Părinţii au mers şi mi-au spus că se vor întoarce doar la noapte şi că poate voi adormi. Mi-au zis că dacă vreau, o cheamă pe bunica să stea cu mine, dar n-am vrut. S-a făcut 23. 00 noaptea şi nu dormeam. Dintr-o dată, aud uşa de la casă deschizându-se (erau închise toate uşile) şi când merg acolo, nimeni şi uşa încuiată. Nu am dat importanţă. A doua oară, un ciocănit în uşă, a treia oară la geam şi apoi uşa de la camera mea s-a deschis.Am ieşit speriată pe vârful degetelor şi când mă uit după uşă, în spatele meu era mătuşa mea (25 de ani, sora mamei). Am tresărit puţin, dar apoi am râs, vreau să spun că mi-a fost frică să nu visez ceva la noapte laughing Am întrebat-o că de unde are cheia şi mi-a zis că de la părinţi.Am sunat-o pe mama şi de fapt, ea a trimis-o.Am râs şi ne-am distrat toată noaptea, apoi, într-un final am adormit.Parcă, ca într-un basm, un film ireal al vieţii mele. Ce sperietură am tras laughing dar a fost cea mai tare zi. Tu ce întâmplare înfricoşătoare ai avut? love struck

6 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Pai... s-a intamplat vara trecuta eram la cimitir cu bunica mea, am fost sa facem curat la mormantul bunicului meu si eram singure in cimiti. Si deodata de dupa o creuce s-a auzit niste fosnete. Am intors capul insa nu am vazut pe nimeni si am zis ca poate e vantul. Dar dupa cateva secunde s-a auzit o vocee care facea buuuuuuu doamne ce ne-am speriat! Dar nu am fugit imediat am asteptat cateva secunde si cand am vazut ca treaba e nasoala am luat-o la fuga si dupa cativa metrii ne-a strigat cineva... Era un vecin de-al nostru care ne-a facut o gluma prosta happy deci vreau sa spun ca mi-au tremurat picioarele vreo 3 ore.

| JustMusic a răspuns:

Testul fulger la mate de ieri laughing

| madaa a răspuns:

Cand am fost mai mica am mers la festivalul berii impreuna cu parintii si verisoara mea aproape de noi era castelul groazei fiind mica si mai curoajoasa m-am dat doar eu singura fara verisoara mea dupa ce am intrat singura era un fel de damb pe care il puteai trece doar daca aveai mai multe kg (eu eram slaba)pe care nu l-am putut trece cand am vazut acest lucru m-am panikat mi-am dat jos centura si am inceput sa plang si sa caut o cale sa scam dupa vreo 10 min am gasit usa si am inceput sa bat sa imi deschida cineva dar nimeni nu a venit. dupa ce si verisoara mea a observat ca stau prea mult la trim si pe acel om dupa mine dupa ce ma gasit am spus ca de atunci nu voi mai calca niciodata in TUNELUL GROAZEI laughing

| DeyuXd a răspuns:

Pai
de halloween
doi erau costumati foarte foarte urat ca un fel de fantome
siau luat o lumanare in mana
si sau dus in laboratorul de info
prof de info fiind dirigul meu
el m-a trimis pana acolo
si au apart aia in fata mea si ma strigau
am tipat odata si eram verde la fata
dar a ta?

| blue95 a răspuns:

Eu eram la cimtir cu cativa prieteni la 12 noaptea devil! Ne era foarte frica. dar am continuat sa ne plimbam prin cimitir.Deodata un prieten de al meu care statea langa mine a cazut intr-o groapa abia sapata din cimitir.nimeni nu si-a dat seama si el a inceput sa tipe.Ne-am speriat pentru. ca nu stiam ca el a cazut si mai ales ca era 12 noaptea. Dar apoi a fost foarte distractiv. el de fapt s-a prefacut ca sa ne sperie pe noi.si a reusit laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am crezut ca este cineva in casa pentru ca auzeam zgomote sus