| emma6312 a întrebat:

Care este cea mai infricosatoare intamplare a voastra?:d

3 răspunsuri:
| iepurica_7902 a răspuns:

Odata am vazut doua filme cu fantome si de atunci am mereu cosmaruri. a fost ingrozitor si inca mai e.

| lolomiley28 a răspuns:

Pai atunci cand am plecat intr-o excursie. ne-am ratacit si erau urzicile cat noi... a inceput sa tune sa fulgere si la sfarsitul zilei cand am discutat (mai ales ca am stat 3 zile cu cortul si minteam intruna ca n-am bataturi laughing ) am aflat ca persoana cu cine am mers era foarte mirat ca nu ne-am intalnit cu un urs si nici nu nea trasnit fulgerul (eram in Parang) si cea mai tare senzatie o fost cand am mers prin nori la varful Carja care e destul de mare 2000 si ceva de m ...si la lacul mija cand era sa pic in gol straight face cauta pe net poze e super tare e inconjurat tot lacul de munte e ca o cetate. da e si periculos

| SunShine_3102 a răspuns:

Am visat ca vine sfarsitul lumii doh