| SweetySweet a întrebat:

Care este citatul vostru preferat?:X

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Perfecţiunea însăşi este imperfecţiune." - Vladimir Horowitz.

| andreicns5 a răspuns:

Satriani

| lunarwolf a răspuns:

Uhmmm. thinking

'If it's illegal to rock and roll, throw my ass in jail!' - Kurt Cobain.
'It's better to be hated for what you are, than being loved for what you're not' - Kurt Cobain.

O sa tin minte citatele astea doua cat oi trai! Kurt Cobain[R.I.P.] e unul dintre cantaretii mei preferati.

| Piiink a răspuns:

Scuze ca te iubesc blushing puppy dog eyes... Si al tau care e?

| Chris a răspuns:

Somnul ratiunii naste monstri - atm, poate maine gasesc altul happy

| atoatestiitoarea a răspuns:

A critica inseamna a explica unei persoane cum trebuie sa fac ceva, asa cum ai face tu daca ai fi in stare!

Răspuns utilizator avertizat
| Larisa a răspuns:

Te urasc pentru ca te iubesc prea mult!

| Alessandro a răspuns:

Bună.
" Rău este atunci când puținii oameni buni decid a nu face nimic! "
Pa-pa.

| Rooooooooooxi a răspuns:

"speranta moare ultima" chiar daca este comun este un citat care ma face foarte ambitioasa si sigura pe mine.are foarte multa afectiune in cuvintele lui
chaw!

| winchesters a răspuns:

Adevărul este o eroare exilată în eternitate.

| messiderudaria a răspuns:

Viata bate filmul...

| idi0t a răspuns:

Imaginatia este mai importanta decat cunoasterea> A. Einstein

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Prinde pisicile de urechi si asterneti patul langa gaura de soarec."
"Chinuie hamsterul din cusca numai atat cat sa-ti aprinda un bec."
"Cine se scoala de dimineata la peste, inseaman ca n-a avut bani de un motel."
"Colectioneaza inutilitati, chiar daca ceilalti iti zic ca esti nebun."
"Nu sparge seminte de bostan in fata porcului afurisit."
Asa categorie, asa raspunsuri, cu placere!

| miha90z a răspuns:

Iubirea nu este un târg: te iubesc pentru că mă iubeşti. Iubirea este o certitudine: te iubesc pentru că te iubesc. (Liviu Rebreanu - Jar)

| alexush a răspuns:

"luptam impreun, murim singuri"...din serialul stargate sg-1 spus de cei din sg-1

| Marius151 a răspuns:

Want something? Go get it. Period. ( e dintr-un film cu Will Smith)

| kosmyn98 a răspuns:

Este inventat de mine Traieste ti viata pana la capat
Nu o sa mai ai parte de inca una

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Cand prietenii te lasa mai ai numai un prieten...tu-