| JessicaCoco a întrebat:

Care este parerea voastra despre gradina zoologica din baneasa. Argumentati,

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Ultima oara cand am fost am ramas cu un gust amar. Animale infometate, bolnave, neingrijite, iar ce m-a uimit era o maimuta care abia se mai tinea pe picioare(era ranita, sau bolnava). Doar cateva din exemplare erau mai jucause si alergau nestingherite, restul erau in cusca dormeau, sau se plimbau agale slabite de puteri.Cam asta am vazut eu... sper sa se mai fi schimbat ceva de atunci.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat