| JessicaCoco a întrebat:

Se compara Gradina Zoologica din Baneasa cu una din strainatate? Argumentati. Dau fundita la un raspuns bunwinking

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Normal ca nu se compara la Baneasa sunt cateva animale dragalase dar sunt subnutrite batute si se poarte cu cruzime pe ele, in plus animalele nu sunt ingrijite.Gradinile zoo din afara sunt cu adevarat gradini nu le bate se poarta frumos acolo exista protectia animalelor si nu isi permit sa faca din astea.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat