| anonim_4396 a întrebat:

Care este pretul unui catelus York Terrier? Stiu ca anul trecut pretul varia intre 1000-1500lei. Dar ma gandesc ca poate a mai scazut sau a mai crescut.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5910 a răspuns:

Un yorkie bun, din familie buna dar fara pedigree incepe de la 200-250 euro, un yorkie in parinti campioni si cu pedigree incepe de la 500 in sus si poate ajunge lejer pana la 2000 euro.

3 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Poi catelul colegei mele tocmai a fatat si il da cu 250 De eurostraight face. Eu zic mai bine sa adopti un caine! Gnadeste-te ca o sa faci si tu un bine unui sufletellove struck

| Coriine a răspuns:

@Mari,ai 2 voturi de la minee; x.
Folositor+Inteligent; x.

| MeMonaIoana a răspuns:

Pretul e tot la fel. acum depinde s de unde il cumperi