| anonim_4396 a întrebat:

Care este sportul vostru preferat?

37 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost atletism, acum nu mai sar decat in bucatarie.

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a răspuns:

Baschet[:X:X:X] lo adoro es lo mejor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Înot, volei, sală de forţă, etc.
Pa, pa.

| BiaBella a răspuns:

Mie imi place Hambalul

| MM a răspuns:

Aruncarea cu privirea tongue Handbal si volei.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Inot, volei, gimnastica happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dormitul... si sportul de camera... laughing
In rest: inotul si tenisul.

| danyyyel a răspuns:

Incepand cu aruncatul cu batul pana la inot, canotaj etc fiecare sport e frumos in felul lui depinde fiecare ce gusturi are mie'mi place la inebunie handbalul

| danyyyel a răspuns:

Din cate am inteles ...cam multi lenesi...

daniela
| daniela a răspuns:

Daca e sa-l practic - inotul; daca e sa-l privesc sarituri cu schiurile, formula 1 si snooker

| Liada a răspuns:

Volei...ador...e unikul spor care-l joc...restul prefer sa-l privesc si doar in viu...

| AvalohAlyn a răspuns:

Fotbalul. E sportul rege si dupa parerea mea cel mai interesant si frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciclism si aikido tongue

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Basketul.

| zerozero a răspuns:

Inot, Box si Kaiac-Canoe

| crisS a răspuns:

Pai mie imi place inotul si Voley...

| Teooo a răspuns:

Voleiul, inotul si dansul.

| Bogdana a răspuns:

QWAN KI DO(arte martiale), m-a ajuatat foarte mult atat fizic cat si psihic, cine practica acest sport, se poate lasa de terbilism, acest sport iti da vointa, increrede in tine.este ceva foarte special(multa lume nu intelege si cand aud de asa ceva incep sa rada: eu''karate''? ma faci sa rad. n-am altceva mai buna de facut? cum ar fi o tigara, o seringa, si o sticla de alcool?)... fac de mult timp si dupa cum am spus m-a ajutat foarte mult, acum clubul nostru vrea sa ajute cat mai multa lume sa nu cada in plasa teribilistilor(droguri, fumat, alcool), si nu face acest lucru pentru bani, ci pentru ca nu ne gandim numai la noi insine, ne gandim si la cei din jur si la binele lor.

| AnubisTheGod a răspuns:

Sportul Rege...

| daniDeeDee a răspuns:

Cel mai mult fotbalul si pe locul doi tenisul de masa happy

in general imi plac toate sporturile.
kiss

Stefan
| Stefan a răspuns:

Rugbyul este sportul meu preferat.

| p0wer a răspuns:

Rugby pe care il si practic big grin

| ralucaralu a răspuns:

Inotul, basketul, volei...majoritatea

| billy69 a răspuns:

Tirolianaaaaaaaaa...cat imi placeee, iti recomand!

| Gabry a răspuns:

Cel mai mult imi place inotul, apoi basketul si tenisulbig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mersul pe bicicleta...stationara si drumetiile.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

VOLEIUL! e un sport pe care il practic de 5 ani...sincer...mi se pare ca e sportul care dezvolta cel mai bine corpul...pentru ca dezvolta toti muschi (nu doar unii) si iti da o anumita gratie... e sportul meu favorit si mereu va filove struck

in rest...inot...dans(daca poate fi considerat un sport:X)

| alex2006 a răspuns:

Fotbal

| papushikroz a răspuns:

Plimbarea cu bicicleta si fotbalul.:d