| Radandam a întrebat:

Cat as putea sa cer pentru o promovare. Am un cont pe Instagram de 44 k. Ma gândeam sa cer 300 de lei și ii puneam contul la story timp de 3 zile. As vrea sa adaug anunțul pe olx sa afle lumea. E un preț ok? Păreri?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Parcă ar fi nu știu cât 44k
e un preț exagerat, pune-l să râdă lumea de tine eventual, poate prinzi și p unu suficient de prost să-ți dea

| sierra1 a răspuns:

Ce oferte ai?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ceva mai trist nu a... a nu, este ok big grin Poti incerca sa pui acest anunt oriunde vrei tu.

Bafta!

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ai stricat șirul sad rușine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Cineva trebuia sa o faca smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva mai trist nu am auzit

| Andrei200202 a răspuns:

Ceva mai trist nu am auzit

| BilaRomânească a răspuns:

Ceva mai trist nu am auzit