| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa acel sampon cu care se face baie la pisici ca sa omoare puricii.

Răspuns Câştigător
| zuzu. a răspuns:

Chiar azi ...cand am fost sa le iau papagalilor de mancare [tomis 3 stii tu big grin] era o doamna care a cumparat un sampon pentru purici [pentru pisici] si era 13 leiwinking...

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Vre-o 10 lei. Dar este o problema cu acel sampon! In instructiuni scrie ca daca vrei sa-si faca efectul trebuie sa speli pisica cu el si sa stea spuma pe ea vreo juma' de ora! Stai tu cu pisica uda si cu spume pe ea o jumatate de ora! Si o sa vezi daca nu-ti zbugheste mata din mana cu spume cu tot pe ea! Si asa nu le place apa la pisici, darmite sa o ti blocata in vana atata timp! Mai bine cumpara-i picaturi de pus intre omoplati "Frontline combo" care costa cam 20-30 de lei dar are efect 2-3 luni!

| DiDi a răspuns:

Depinde despre ce sampon este vorba, sunt mai multe tipuri, poate varia intre 5 si chiar 10-20 lei, repet, depinde.

| ed23tm a răspuns:

Era unul mai fain pe la pretul de 13, 99 lei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4 lei

| mEnjoy a răspuns:

Costa 16 lei

Ast fundita! big grin

| CARLA_9114 a răspuns:

Eu i-am pus Frontline, este o solutie, care se pune la gat in spate sa nu se linga si in functie de cate kg are.Samponul nu e bun.Medicul mi-a spus sa o si deparazitez.Intreaba la un pet shop unde au si medic ca sunt solutii si mai ieftine.