| DenisIonut01 a întrebat:

Cum pot dezinfecta o cusca pentru papagali facuta din lemn si fier?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

In cazul in care nu o poti desface cred ca e bine sa treci cu foc peste toate astea dar usor nu sa arzi lemnul, sau sa pui apa clocotita cu o cana usor pe pereti.

| DenisIonut01 explică (pentru IsabelaIssa):

Multumesc dar am gasit cum se dezinfecteaza lemnul cu lamaie si sare tongue

| IsabelaIssa a răspuns (pentru DenisIonut01):

A, ok. Asta nu o stiam eu. happy

3 răspunsuri:
| andrei733 a răspuns:

Pai eu o dezasamblez o ppun in cada si ii dau cu dusul pe tot ce are cusca pentru ca nu necesita altceva (dar a meaa este doar din fier)