| xFaith a întrebat:

Cat ma costa sa`mi deparazitez bichonul? [ are 2 luni si i-am facut luna asta primul vaccin ]

Răspuns Câştigător
| Loop a răspuns:

Buna^^ eu am un husky siberian iar pe mine ma costat 7 ron deparazitarea externabatting eyelashes dar am auzit ca sa mai reuds din pret big grin
Si-ti pot spune ca deparazitarea la caini e de 2 feluri externa si interna externa(25-20 ron) interna (5 ron)

2 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Ii ieftin :-J 5 lei tongue deparazitare interna 5 lei si externe 5 lei happy

| AlexandraHNY a răspuns:

Intre 5 si 10 le depinde de luxuritatea cabinetului veterinar
tin sa iti spun ca a rasa cainelui tau la 3 saptamana o luna trebuie sa vi sa ii faci faccinurile ca sa nu iti ia vreo boala.si pana la 4 5 luni nu prea e indicat sal scoti afara mai deloc.doar ocazional
desi eu il scot pe al meu de la 3