| BiiaIubesteMickey a întrebat:

Cat poate rezista un caine ( nu maidanez ) fara mancare si apa, avand in vedere ca e legat de cusca?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sper ca nu esti tu persoana care se deda la asemenea cruzime, ca intri sub incidenta legii de protectie a animalelor! Daca te reclama cineva sau vede ce se intampla, esti pasibil/a de pedeapsa! Ce oameni!

Apache
| Apache a răspuns:

.nu prea mult!
fara apa nu rezista mai mult de 3-4 zile...
mai ales ca e vara...

| noktambul a răspuns:

Pana moare! Dar ce ganduri sinistre ai?

| Ancutsa a răspuns:

De cee? oricum, nu foarte mult daca nu are apa.Sa nu faci asa ceva! :O

| analia0103 a răspuns:

Cam 4-5 zile...

| alexalautner a răspuns:

In jur de 2 -3 zile nu mai mult pentru ca este in conditii foarte proaste

| BiiaIubesteMickey explică:

Stati linistiti, nu am de gand sa fac asa ceva :O Am intrebat pentru ca am o prietena plecata cu familia ei si cainele lor nu a mai vazut mancarea de cateva zile.straight face Am vrut sa stiu asta pentru a stii cand sa imi fac timp sa ma duc sa il hranesc eu.