| Aleza a întrebat:

Cat timp este normal sa lipseasca o pisica? A mea a plecat de o sapt.si a m-ai facut asta, dar tot sunt ingrijorata..Am adus acum o luna un caine si sa nu fie suparata din cauza asta..Astept raspunsuri

6 răspunsuri:
| ZeePinkStar a răspuns:

Bunahappy Daca a mai plecat de acasa o sa vina, a mea a plecat cel mai mult 3 saptamani, deci sper sa ai noroc. Depinde de fiecare si atata timp cat atentia ta este distributiva, nu o lasi sa se simta data la o parte o sa se imprieteneasca si cu cainele si siguur nu a plecat pentru ca ai adus si un caine happy

| biwltyad a răspuns:

Stai linistita... Motanul meu a fost plecat 6 luni... Se va intoarce laughing

| razvilol a răspuns:

Picicile mele nu au plecat nici odata de acasa zile intregi doar poate ore. Pisicile mele cand dispareau dispareau cu totul le otravea vecinu. DA daca a m-ai facut asa se va intoarce.

| d00dlez a răspuns:

Daca ai crescuto de mica de unde a plecat se va intoarce sigur nu conteaza se va intoarce pariez

| didadada a răspuns:

Depinde de perioada in care pleaca, daca pleaca in perioada de imperechere poate sa dureze la femele in jur de o luna dar la motani chiar mai mult... daca iti castrezi animalele vor sta acasa mereu( cel putin asa este la mine si am un motan si o pisica ambii castrati)...in ceea ce priveste noul venit (cainele) este posibil sa fie usor suparata dar daca are mancare si tot ce ii trebuie la tine tot se intoarce pana la urma

| Aleza explică:

Multumesc pentru raspunsurile voastre!