| Stefa32 a întrebat:

Cateaua mea a fatat noaptea trecuta 4 pui, dar toti morti. Ieri pe zi pana in dimineața asta ea a fost trista, nu manca nimic si acum o ora a murit. Sunt distrus, imi pare foarte rau. Oare a avut o infectie ceva?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Probabil sa fi murit din cauza nașterii sau a unei infecții.Acum ce sa facem...

| ReddY25 a răspuns:

Orice e posibil, Dumnezeu să-i ierte!

| Sophieka a răspuns:

Nu prea ti-ai dat interesul... Nu ai fost cu ea la medic. Cine stie in ce conditii a trait / ce a mancat...
Nu mai lua animalute daca nu le poti oferii o viata buna si ingrijiri veterinare, sunt o responsabilitate.

| haileewatson a răspuns:

Da, trebuia sa o duci de urgenta la veterinar cand a fatat pui morti, dar e evident ca te-a durut in fund de bietul animal.