| Error1 a întrebat:

Salut, cațeaua mea care a fatat 4 puiuți, a murit după ce a fătat, oare de ce? Țin sa menționez faptul ca încă era balonată in burtă și nici nu mai mânca.

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Posibil sa fi murit un puiut in ea si sa fi facut septicemie

| 012345678910bbb a răspuns:

Pot sa fie mai mulți factori. ori suferea de vreo boala, ceva înainte sa fete, ori era prea "bătrânica" și nu i-a mai rezistat organismul. Eu am o fetița, amstaff, de 7 ani. Mi s-a spus ca nu o mai pot da sa facă pui pentru ca are epilepsie și încă o problema de respiratie