| Roxanamihaela25 a întrebat:

Cățelul meu a făcut niște crize acum 2 saptamani iar de atunci are obrazul stang cam umflat. Am fost cu el la veterinar dar atunci nu se observa... oare ce este? In afara faptului ca doctorul mi-a spus sa ii dau Piracetam jumatatea seara jumatate dimineata.

1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

Mai bine era sa-ti spuna medicul. Ma mir ca nu ti-a spus de ce anume sa il feresti. Fiind vorba de Piracetam, pot doar sa presupun ca a racit. Nu i-ai curatat urechile de apa, sau ceva asemanator.