| Larissu a întrebat:

Hey TPU..Catelul meu care are 12 ani si i s-a umflat obrazul stang. oare de ce? credeti ca la piscat vreo albina sau ce are?

5 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna

Probabil ca da, dar cel mai bine ar fi sa te duci la un medic veterinar.

Pa-pa!

| BANN3R a răspuns:

De la dantura zic eu. abces sau ceva

| frumusica26 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat la fel. Am fost la doctor cu el si mi-a zis ca are si ceva la dantura si dupa 2 zile s-a facut si mai rau. Am fost iar si mi-a zis ca a fost piscat de o albina. Mi-a recomandat o crema dar nu mai stiu sigur cum se nume. Du-te la doctor sa stii clar ce e. Funda?

| rob12 a răspuns:

Probabil so fii lovit nu-ti face griji nu mor ei doar din atat! funda?

| Rs_Maria_1994 a răspuns:

Si piscii mele i s-a umflat obrazul stang, si i s-a facut o gaura mica, dar acum nu mai are nimic, pentru ca a lins'o mama ei. Si si eu ma intrebam de ce. Poate s-a intepat undeva pe afara.