| Sasukesmecherul a întrebat:

Catelul meu a inghit o bucatica dintr-un ambalaj de la o inghetata, se poate intampla ceva?

7 răspunsuri:
| ShutFickOn a răspuns:

Cel mai probabil nu, deoarece ea se dizolva prin organele lui, iar pana cand ajunge in burta probabil nu o sa mai fie intreaga, daca nu e a asa, pur si simplu o va digera la lipsa mare... stai linistit/a, cainii mananca multe chestii, doar ca nu ii vedem noi.

| sierra1 a răspuns (pentru ShutFickOn):

"deoarece ea se dizolva prin organele lui" - plasticul? never-ever

| sierra1 a răspuns:

"Catelul meu a inghit bucatica dintr un ambalaj...se poate intampla ceva? "

pe mâine, urmărește-o (bucătica) la ieșire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmează tranzitul intestinal normal, keep calm.

| ShutFickOn a răspuns (pentru sierra1):

Am spus ca daca nu e asa, pur si simplu o va digera la lipsa mare

| Carolina1972 a răspuns:

Nu, il va digera afara si gata.

| Andreeush a răspuns:

Nu i se va întâmpla nimic.