| anonim_4396 a întrebat:

Catelul meu a stat afara 2 ore. Poate pati ceva?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, poate răcii, ce vârstă are?

| Catalina_Luciana_2001 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

5 ani! Cel mai rău ma îngrijorează ca el a fost paralizat! Poate sa se îmbolnăvească și de hipotermie? Sau nu trebuie sa îmi fac griji?

| Ada78 a răspuns (pentru Catalina_Luciana_2001):

Of bietul catel. Daca vezi ca are simptome du-o la veterinar sau cumpara medicamente de la o farmacie pentru animale (daca gasesti)

| Catalina_Luciana_2001 a răspuns (pentru Catalina_Luciana_2001):

Ok mulțumesc! I-am dat lapte cald sa bea și l-am învelit în paturici! Vad ca el este bine asa! Adică se joaca cu jucăria dar și cu mine vad ca nun are febra și nu strănuta!

| Catalina_Luciana_2001 a răspuns (pentru Catalina_Luciana_2001):

Dar totuși, crezi ca se poate îmbolnăvi de hipotermie? Eu cred ca cei care se îmbolnăvesc de hipotermie stau zile afara!

| vocea a răspuns:

Nu pateste nimic, stai calma