| anonim_4396 a întrebat:

Catelul meu a stat afara în zapada 2 ore! Poate pati ceva?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Ada78 a răspuns:

Poate racii.Iti dai seama daca vezi ca stranuta si tuseste.

| Catalina_Luciana_2001 a răspuns (pentru Ada78):

Pote cumva sa se imbolnaveasca și de hipotermie? Sau nu trebuire sa îmi fac griji?

| Catalina_Luciana_2001 a răspuns (pentru Ada78):

Îmi poți spune dacă se poate îmbolnăvi de hipotermie? Sau nu trebuie sa îmi fac griji? El a fost și paralizat!

| Ada78 a răspuns (pentru Catalina_Luciana_2001):

Nu cred.Stiu doar ca poate sa raceasca si trebuie sa-l duci la veterinar. www.e-pets. ro\sfatul-specialistului

| Catalina_Luciana_2001 a răspuns (pentru Ada78):

Ok mulțumesc mult! O sa merg la medicul sau!

| InimioaraTePupă a răspuns:

Poate raci. Ar fi bine sa il duci la veterinar sa te asiguri.

| Catalina_Luciana_2001 a răspuns:

Pote sa se imbolnaveasca și de hipotermie? Sau nu trebuie sa îmi fac griji? El a fost și paralizat!