| euandreeeea a întrebat:

Catelusa mea are ceva alb si umflat pe labuta deparca e capusa sau poate este capusa este alba gri nici eu nustiu si este umblata.are purici iam cumparat tratament are aproape 2 luni asa am cunparato cu purici.dar ma gindesc la umflatura aia sigura se musca de labuță si merge intro parte. cine ma ajută e capusa aia?

Răspuns Câştigător
| delya2000 a răspuns:

Buna! e posibil sa fie o capusa,poate de aia se musca de labuta incerca sa o ei de pe labuta ei sau daca nu sa o omori, daca e capusa sta numai in locu ala, nu se misca, cel mai bine du-te cu catelusa la un medic veterinar sa nu isi faca singura rani, ma gandesc ca ceva o deranjeaza daca se musca singura, sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| euandreeeea explică:

Am scos capusa era mica na iesit sange cind am scoso.catelusa mea se simte mai bine se joacă mai mult.imi iubesc catelusa mult.