| Otilikaa a întrebat:

Catelusa mea are febra, vomita, si e foarte slabita. ce as putea sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| DemonicaMrx a răspuns:

Trebuie sa o duci urgent le medicul veterinar sa ii ia febra si sa ii dea niste pastile. Daca e foarte slabita si nu mananca spune-i veterinarului acest lucu si medicul iti va spune ce sa faci.

8 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci tu singura. Trebuie sa mergi cu ea la veterinar ca poate are ceva destul de grav si tu nu stii.

| albastrualb77 a răspuns:

Sa mergi cu ea la veterinar.

| Edyward a răspuns:

Du-o la veterinar! Are nevoie de un control.

| Otilikaa explică:

Mersy

| elizabeth a răspuns:

Zii cuiva apropiat, poate fi vorba de o sarcina.

| Ana_6759 a răspuns:

Ce mai face catelusa? Ii doresc sanatate!

| ruxica a răspuns:

O poti duce la veterinar.

| StarMega5000 a răspuns:

Ori e alergica la ceva ce i-ai dat de mancare ori naste sau daca nu este bolnava daci duo la veterinar el iti va zice mai multe