| Geanina8u27272 a întrebat:

am primit ieri o catelusa de o luna si cateva zile. Azi face diaree, vomita, tremura si sta foarte retrasa. O sa moara? Va rog sa imi zice ti daca as putea sa ii fac ceva

Răspuns Câştigător
| Mihail69 a răspuns:

Mergi la un veterinar cu ea. Posibil sa nu aiba un vaccin facut si a luat un virus care îi taie pofta de mancare, o seaca de puteri, devine slaba iar daca nu o sa ii faci un tratament, va muri. Succes!

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

La veterinar, voma + diaree = deshidratare foarte mare si un catel mic face foarte greu fata.

| X3RO a răspuns:

Mergi cu ea de urgenta la medic