| anonim_4396 a întrebat:

Cati ani traiesc pisicile

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am o pisica foarte batrana, eu cred ca are vreo 9 sau 10 ani si e destul de bolnava.
Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum aflu cati ani are o pisica de 3 ani(in anii ei)?

| pufilici1999 a răspuns:

Depinde cum il hranesti...depinde in ce stare e...cand e in calduri sa ai grija sa nu se enerveze...cand doarme nu-l enerva pentru ca ii poti scurta (lui/ei) viata...cat doarme mai mult cu atat are modul de viata mai lung...chesti de asta dar iti spun ca pisicile ajung pe la vreo...30-40 de ani(iti spun din propria experienta ...ca si eu am avut pisica)