| anonim_4396 a întrebat:

Cati ani traiesc pisicile?

4 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Vreo 14 ani, aproape cat cainii, asta daca nu le calca vreo masina sau poate au si ele 9 vietiwinking

| vladimir23 a răspuns:

Stiam ca 25 de ani ai nostri dar la ele un an deal nostru e 3 sau 5 ani ai lor parca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@vladimir23, esti pe langa...
Cam cat un maidanez 14-17 ani, ar trebui sa atinga 20 dar din cauza stresului provocat de noi nu mai ajung la 20 de ani.
Un motan e matur la 3 ani iar o pisica la 20 de luni, sunt mai nimfomane pisicile nu cum scrie ala ca un an de al nostru e 3 sau 5 de ai lor.Tot pe aceeasi planeta stau si percep realitatea "aproape" la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

13-14 ani