| karllacristinna a întrebat:

Caut bichon maltez in Braila sau Galati la un pret rezonabil.Cine are oferte sau are cunostinta de asa ceva va rog sa lasati un mesaj:*
Ofer

Răspuns Câştigător
| DSabb a răspuns:

Http://mercador.ro/oferta/bichon-maltez-IDyqD8.html#59aafba080; r:9; s: aici pe mercador din Galati am gasit doar acest anunt... Si aici este pe tocmai.ro. am dat pe toata tara poate gasesti prin orasele invecinate! http://www. tocmai.ro/cauta? typ=1&q=bichon+maltez&ct=33&jd=0 Preturile difera de la un anunt la altul, depinde de varsta care o au cateii puiutii fiind mai scumpi dar merita sa dai putin mai mult pe un puiut decat pe un catel matur pe care cu greu o sa-l adaptezi in noul mediu. Oricum eu imi doresc sa gasesti catelusul potrivit pentru tine, sa suni si sa negociezi cu stapanii pentru ca preturile nu cred ca sunt batute in cuie totusi e criza! Bafta

9 răspunsuri:
| DSabb a răspuns:

Cauta pe tocmai.ro sau mercador. happy

| karllacristinna explică (pentru DSabb):

Daca ai putea sa imi dai exact siteuri-le cu anunturi mi-ai fii de mare folos:*

| DSabb a răspuns:

Mersi pentru funda! Si poate mai tinem legatura. Sa ma anunti daca ai gasit cateluus love struck

| cainirasapura a răspuns:

La pret rezonabil nu gasesti decat metisi/corcituri.Un bichon maltese pur costa de la 400 euro in sus.Mai bine adopta decat sa arunci banii pe tot felul de corcituri. https://www.facebook.com/Stop.Inmultitori.Comercianti.Caini

| karllacristinna explică (pentru cainirasapura):

Nu cred ca sunt multe persoane care ar da 400 de euro pentru un catel.Sunt persoane care cresc aceasta rasa de caine si daca face pui vand puiiwinking Multumesc oricum

| lory1994 a răspuns:

Buna! mai cauti bichon? am eu unul la un pret bunwinking

| Popa_Alina_1994 a răspuns (pentru lory1994):

Buna,imi poti spune despre ce bichon este vorba? si la ce pret?