| anonim_4396 a întrebat:

Caut mascul bichon havanez alb pentru monta din arad. adresa email:cary_rock237@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| LoveNiki a răspuns:

Sunt un baietel cuminte de 2 ani, foarte bine crescut si cu carnet de sanatate in regula! Nu fac fetele sa sufere tongue...imi caut o partenera (bichon havanez) pentru monta! Merci ca m-ai ales pe mine!
Email: thassos13@yahoo.com
Telefon:0745106212
E din Arad tongue
Fundita? te rooog happy

3 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Happy este un Bichon Havanez si cauta femela pentru monta CONTACT: TEL: 0754576659 Y! M: alex_gsm96@yahoo.com
Telefon: 0754576659
Din arad tongue

| loryi98 a răspuns:

Mai e valabil?big grin Daca da te pot ajuta!

| Alex4322 a răspuns (pentru loryi98):

Am o catelusa Bichon havanez (care acum arte 4 luni) la anul pe vremea asta vreau sa o dau la pui.Masculul de preferinta alb, crem, alb patat cu negru.P.S. Catelusa mea e alb cu pete maro deschis aproape crem