| loryi98 a întrebat:

Buna caut monta pentru cainele meu,e mascul, are 1 an si 4 luni, e de rasa :bichon havanesse si caut o femela de aceeasi rasa(bichon). Sunt din Arad si ar prefera ca si voi sa fiti.

3 răspunsuri:
| Kitta a răspuns:

Are pedigree? Participant la concursuri?

| loryi98 explică (pentru Kitta):

Nusad,imi pare rau.E doar un caine normal, frumos, jucaus si sanatos cu vaccinurile la zi. Vreau sa il dau la imperecheat pentru a primi unul dintre pui, pe care as vrea sa il tin.

| Kitta a răspuns (pentru loryi98):

A,nu e nici o problema happy
Stiam pe cineva cu o fetita Havanese, numai ca e "cu fite" ca sa-i spun asa.
Multa bafta oricum, pun pariu ca e un dragalas!
PS:Mai asteapta vreo 2 ani pana sa il dai la monta:3 ani e varsta optima, pentru pui sanatosi, mai ales daca nu are Pedigree c: