| TurcoaicaTa a întrebat:

Ce animal aveti in casa?
Ce rasa e?
Mult mai multe detalii despre el
Fundita happy

14 răspunsuri:
| Icar25 a răspuns:

Am un caine (metis) o femela mai prexis, un motanel (metis si el) este gri tigrat seamana cu pisica de pe posterele cu wiskas si mai am o tarantula ( Gramostola Rosea) este cea din avatarul meu.

| JustmeV a răspuns:

Hei. Am o pantera albastra. love struck laughing

| bibiiiy a răspuns:

Bichon frisewinking

| CastraveteMurat a răspuns:

Păi am un motanel de rasă corcitură dar e foarte scump ( alb cu negru și are ochi verzi), o pisică tot corcitură(mama celui de mai sus și e tot alb-negru cu ochi verzi; e foarte obraznică și se cațără peste tot!), un motan birmanez (ca o pisică birmaneză normală; e foarte leneș!), o cățelușă care e tot corcitură dar o iubesc foarte mult ( e o culoare cam ca a pisicii birmaneze, are ochii mari și căprui, este foarte jucăușă, are mai mult de 5 ani și e extrem de pufoasă love struck) și am și doi papagali peruși, un mascul (verde cu galben și negru) și o femela (galben cu albastru și putin verde).
Iubesc animalele și dacă ar fi după mine luam acasă tot ce găseam pe stradă... Părinții aștia...
Tu ce animale ai?

| TurcoaicaTa explică (pentru CastraveteMurat):

Pai am avut multe animale. Dar pe 11 martie o sa am un caine de rasa pechineza de la o fata abia astept love struck nu mai am rabdare, am avut si eu 2 pisici dar au fugit de acasa cand eram plecata in Turcia crying

| Skiipper a răspuns:

Am un Chow-chow roscat de 2 ani ...si pot sa zic ca este un caine foarte jucaus si energic. Insa mare parte din timp imi i-a sa ii perii deoarece are o blana foarte deasa, in rest il scot afara de 2 ori pe zi si mananca numai produse pedigree

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un bichon maltez,extrem de inteligent,vorbesc cu el ca si cu un om,curat, nu face in casa sub nici o forma, ii place masajul si iubeste neconditionat.Numai bine.

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Animal,sa ma gandesc:
pai am avut un dracusor l-am vandut free si am luat un grizlly...e fain darama tot...dar e animalul meu de companie, e mascul caut femelalaughing)

| Kristinikaaa a răspuns:

Salut! Eu am un catel rasa Airedale Terrier si e foarte jucaus si prietenos, face pozne uneori dar tot il iubesc; are blanita negru cu maro, creata si e de talie mare. Mai am 3 pisici, niste corcituri foarte frumoase - una gri (albastru de Rusia) tigrata, una alb cu negru si un portocaliu foarte pufos (angora turcesc).
Daca te-ai decis sa iti iei un animalut si esti sigura ca poti avea grija de el fara sa il chinui, sa stii ca merita. Sunt niste suflete cu adevarat deosebite.

| BubleBluexD a răspuns:

Pai thinking
Eu am un buldog englez happyE foarte foarte destept si asa de dulce puppy dog eyes are blanita aia a lui care se intinde awwlove struck
Uite si o poza cu el file://localhost/C:/Documents%20and%20Settings/ioana/Desktop/385862_143482309086942_100002755205219_146558_1505825688_n.jpg Daca vrei mai multe detatli despre rasa asta cere`mi id`u :*
Pupici >big grin

| BubleBluexD a răspuns (pentru BubleBluexD):

Scuze de link dar, vad ca nu merge:-s

| Icar25 a răspuns (pentru BubleBluexD):

Nu merge pentru ca nu este un link este calea dprepozade pe pc-ul privat. ca sa se poata vizualiza poza trebuie sa o pui pe un server.

| TheKiller19 a răspuns:

Am avut un picinez era corcitura dar a murit ca a facut infectie urinara si veterinarul a zis ca nu e grav si i-a dat cateva injectii iar in a 3 zi era mort

| TurcoaicaTa explică (pentru TheKiller19):

Si eu voi avea un pechinez dar nu va fi corcitura. imi pare rau pentru catelul tau crying si mie mi-a murit un catel de rasa westie acum 2 ani la calcat masina cryingbroken heart