| razvanrazor a întrebat:

Ce animal de companie ar trebui sa mi iau? caine papagal sau hamster

Răspuns Câştigător
| Victor7boy a răspuns:

Caine.Este cel mai destept dintre toti si cel mai avantajos, doar la bani e mai scump.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catel.Este singurul care te poate iubi neconditionat.Mult noroc.

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Caine pentru ca e cel mai bun prieten al omului

| MariA00 a răspuns:

Pai ce ti se potriveste. Eu, de exemplu am avut si caine si papagali si hamsteri, dar am fost dezamagita de papagali asa iti propun sa iti iei ori caine ori hamster.

| candy000 a răspuns:

Catelus happy poti iesi cu el la plimbare si e un prieten credincios happy