| Mara_4803 a întrebat:

Ce animal de companie aveti voi?

Răspuns Câştigător
| gabryel a răspuns:

Eu stau la curte si am 2 catei si o catelusa, si o pisica care are 5 pui, dar vreau sa imi cumpar si o rama in trening, sunt mult mai economice si nu fac nici galagie si nici mizerie...

20 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Pisicute.

| Lorelai a răspuns:

Am un bichon havanez, o broasca testoasa si papagali(perusi).

| DoDo a răspuns:

Mioritic(caine)

| Anduciu a răspuns:

Un caine de aproape 2 ani, o catea de aproape 8 ani si gainile si puii pe care nu i-am numarat.hee hee

| cornculapte a răspuns:

Ma inteleg mult mai bine cu oamenii. Prietenii sunt rasa mea preferata de animale de companie.

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Un biet purcelus de guineea...laughing
Atat mi-a permis apartamentullaughing
Of, il iubesc enorm!happy
Sa-ti traiasca animalutele:*

| unefillefrançaise a răspuns:

Am un catelus mic si jucaus pe nume Dollyhee hee
Si am avut pesti, hamster, inca un catellaughing, o pisicuta si o broasca testoasa happy

| deedee191 a răspuns:

Am doi papagali perusi (lola si paco) si un caine bichon bolonese baiat (puppy

| Cromasston a răspuns:

Stau la curte, si am 2 pisicute, care au fiecare cate 3 puisori, un caine pichinez foarte batran, si un ciobanesc foarte mare

| Mara_4803 explică:

Multumesc pentru raspunsuri.eu am o broasca testoasa si o pisicutahappy

| kidblue_9796 a răspuns:

2 cateluse, 1 nimfa, 2 iepurasi Angora, 1 pisicuta, 3 pestisori, 4 melci si cam atat momentan.

| wanda a răspuns:

Un catelus dragut si pufosbig grin nume:Bijou

am avut tot felul de animalelaughing
de la broasca testoasa pana la papagallaughing

| dαɴЗ a răspuns:

Eu am 3 pisici, 2 broaste, 1 caine de 2-3 anii, 2 papagalii...big grin e casa de animale la miine, mai bine spus gradina zoo

| claudiea79 a răspuns:

Nu am nici un nimal; am avut pesti au murit. am avut o pisica a murit era batrina. stau la bloc am avut un ciine 10 ani. casa era plina de par si mizerie. acum aerul e curat si poti sa mergi prin casa inainte sarea la noi si ne musca si ne latra pe toti. latra noaptea. nu mai puteam iesi din casa era teroare. l-am dat la curte. la bloc nu se tin ciinii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o catelusha...este bichon frise si are 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 2 pisici, 2 broaste testoase si un cainebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am doi catelusi pe nume Conte si Ducesa si doi motanei pe nume Tomita si Tonky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisoi, catei, broasca testoasa.

| crissy_7066 a răspuns:

Un catel pe nume Paco