| Vasya a întrebat:

Ce animal de companie aveti? Cel care are ca mine funda!

Răspuns Câştigător
| Ralyy a răspuns:

Am trei pisici, Nagra, Tzutzu si felis

8 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Un facocer

| Kido0 a răspuns:

Am un caine...o pisika, un papagal, un hamster, acvariu cu pesti.atat.daca e ceva bun.plzz funda mie.am purzine decat 2

| dyonline88 a răspuns:

Am un cameleon

| AlecsLexx a răspuns:

Pisica (Miki) Hamster (Shobo) Papagal (Jojo) Catelush mik si scump (Ufy) Nu intreba. Imi palc :-d.

| WhatMeanLove a răspuns:

Am 4 pisici(Mitru,Danila, Midnight si Lucky), un caine(Max)...

| Andrada003 a răspuns:

Un catelus mic negru si alb pe burtica

| MeAndMe1000 a răspuns:

Eu am o pisica,Sora, o catea, Ichigo si 3 feluri de papagali, perusi, zebrutze si nimfe(nu prea s-au intalnit cu pisica).

| MBheii a răspuns:

O pisica
Are 6-7 ani
Ii jucausa, nebuna
Dragustoasa