| Crissww a întrebat:

Ce animal de companie imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| king4aday a răspuns:

Niciunul. Animalele arata frumos in mediul lor obisnuit.

6 răspunsuri:
| asdfghjklmnb a răspuns:

@king4aday : Si pisicile si caine?! Stau in mediul lor natural nu? Adica pe strazi sa moara de foame, frig sau sa moara omorati de oameni rai care arunca in ei cu pietre sau cheama hingherii, nu? Asta crezi tu ca e mai bine...

| Messyhair a răspuns:

Caine,doar de-aia ii spune cel mai bun prieten al omului.
Achizitioneaza-ti unul si nu vei regreta.Acum depinde si ce rasa alegi.

Răspuns utilizator avertizat
| Rango a răspuns:

Buna! Dai in colo de caini ca sunt niste animale scapate din iad.Iti recomand un animal de talie mica(papagal, hamster, broscuta). Sper ca am ajutat!

| Baky a răspuns:

Caine sau papagal big grin

| yry_5615 a răspuns:

Bichon