| c11 a întrebat:

Ce animal de companie ati alege intre caine si pisica?
De ce?

Răspuns Câştigător
| AnonimKidd a răspuns:

Pai desigur ca daca x are pisica o sa spuna ca el ar prefera pisica, iar daca y are caine o sa zica ca ar prefera cainele.Eu am caine, deci caine prefer deoarece:
-Nu musca
-Nu latra
-E foarte prietenos cu toata lumea
-Iubeste sa fie in centrul atentiei
-Ma amuza cand mananca
-Isi face nevoile numai afara
-Iubeste sa fie mangaiat
(Cel putin al meu face lucrurile astea)

Sa nu uitam ca ambele animale sunt inteligente in felul lor si dragalase in felul lor.

| alevip a răspuns (pentru AnonimKidd):

Eu sunt x si am si pisica si caine si tot as alege pisica deoarece ma reprezinta ca si personalitate cainele e mai lenes pisica e mai interesanta o iubesc

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tot pisica? raised eyebrows ma rog, fiecare cu gusturile lui. Eu iti zic, mult mai bine un catel. Voi ati auzit cate boli poti lua de la o pisica? Poti sa mori, mai ales de la firul ei de par, bineinteles au fost foarte multe cazuri. Un catel e ideal. Iti da ocupatie si nu ai cum sa te plictisesti!

| hunterpainting a răspuns:

Pisica.
nu trebuie sa o scoti pe afara si nu latra la 3 dimineata sa auda tot cartieru

| Rysor a răspuns:

Pisica, deoarece este un animal de companie micuţ, care nu necesită mult spaţiu şi nu trebuie scos zilnic afară.
Spre exemplu, pisica mea îşi face nevoile la toaletă într-un lighenuş.

| Larysu a răspuns:

Pisica. E mai cuminte fata de un caine pe care trebuie sa stai sa il dresezi.

| xDammit a răspuns:

Catelul straight face Poti sa te joci cu el fara sa faci asa : "Vino aici si iubeste-ma!"
El mereu va fi langa tine sa te joci cu el, normal ca e si o responsabilitate mare, dar daca tu te crezi in stare, ia-ti un catel.