| AvalohAlyn a întrebat:

Ce animal indragiti cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salutare. Îndrăgesc mai toate animalele (cu mici excepții), în special pe cele domestice. Acasă am un câine (Bobby) și un motan (Negri), simpatici și jucăuși, pe care îi îndrăgesc foarte mult.
Tu?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cățelușul.
Pa, pa.

| Arthur a răspuns:

Eu personal câinii, în special ciobănescul german dar am o vecină care iubeşte boii. O aud în fiecare dimineaţă : Boule, du-te la cumpărături! Dacă îl ţine în casă cred că ăsta e animalul îndrăgit de ea. Sper că la şi dresat...

| EvangelineLovin a răspuns:

Toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
TIGRII,cel mai mult dintre toate.
Te pup!

| vlad89c a răspuns:

Slow Loris, uita-te cat poate fi de adorabil, deci e imposibil:
http://www.youtube.com/watch?v=18-xvIjH8T4
Uita-te pana la capat.

| meduzza a răspuns:

Toate! happy pui de animale in general sunt toti superbi :X

| Ahaaaa a răspuns:

Câinii... Și pisicile.

| Mada_Mihai_1998 a răspuns:

Catei