| Flynn2001 a întrebat:

Ce animale aveti? Eu am o pisica birmaneza.

Răspuns Câştigător
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Eu am urmatoarele animale :
-2 pesti
-2 papagali
-1 pisica(ca stau la parte si vine la geam laughing )
-1 un catel in spatele blocului
-3 catei la tara(2 pechinezi, o corcitura)
-gaini rolling on the floor)))))
si cam atat...

28 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Caine si pisica

| cățelușa56 a răspuns:

Am un caine ( cred) mic si negru. E corcitura de pitbull, soricar, ceva mai mult schiperke. Il cheama Loto

| andrei733 a răspuns:

Eu am un papagal pe nume paco happynu s-ar intelege cu pisica ta rolling on the floor

| Flynn2001 explică (pentru andrei733):

Ai dreptate... Cred ca pisicii mele i-ar fi frica de paco... S-a temut si de un catel de 1 saptamana

| andrei733 a răspuns (pentru Flynn2001):

Frica?! cred ca l-ar inghitii cu tot cu penelaughing

| MihaelaDart a răspuns:

Am 2 pisici: o pisica rasa europeana (tomberoneza cine nu stie care e cea europeana) in varsta de 3 ani pe nume Kitty culoare alba si pete diverse culori, ochii galbeni cafenii si alta, un motan de 2 ani pe nume Aristotel, un birmanez alb, pete cafenii si ochii ca de safir

| florentina_9904 a răspuns:

Eu am avut un caine corcitura bichon havanez cu pudel era crem, baiat si il chema fido(mi-a fost furat)

| Clarissaaz a răspuns:

Pai 3 pisici si 1 caine

| pwp a răspuns:

Am o persana, un pekenez si o corcitura dragalasa care a fatat 3 pui adorabili love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caine-Pechinez-5 ani pe 2 ianuarie 2013!

| stefioctavia a răspuns (pentru anonim_4396):

La Multi Ani pentru catelus!

| anonim_4396 a răspuns (pentru stefioctavia):

Ah! multumesc mult!

| mola a răspuns:

Si eu am un birmanez de 12 ani.

| Flynn2001 explică (pentru mola):

Al meu are 14happy

| PiTbuLuL a răspuns:

Eu am un pitbul si un rotwailer.Sunt tare jucausi si ii iubesc tare multbig grin

| stefioctavia a răspuns:

O pisica ragdoll o cheama sasha si doua broaste testoase pe nume michelangelo si donatello.

| ErrChan a răspuns:

3 pisici.II cheama Tarzan, Miki si Rosella laughing ciudate nume, nu? tongue

| Flynn2001 explică (pentru ErrChan):

Nu chiar. Pe al meu il cheama Porcu pentru. ca e gras.

| ErrChan a răspuns (pentru Flynn2001):

Haha.

| andrei733 a răspuns (pentru ErrChan):

Pe pisica prietenului meu o cheama garfield rolling on the floor))))

| ErrChan a răspuns (pentru andrei733):

Garfield? De ce seamana cu el? laughing

| andrei733 a răspuns (pentru ErrChan):

Nu,dar asa i-a pus numele laughing

| ErrChan a răspuns (pentru andrei733):

Doamne...laughing

| stefioctavia a răspuns (pentru Flynn2001):

Nu e adevarat.Il cheama Chucky.

| ioanax2004 a răspuns:

Ador intrebarea.Am un caine rotweiler-Fetita o pisica metis de siameza{cred}-Misulica si am 8 ani.

| sindromforyou a răspuns:

O iguana de 3 ani si acvariu cu pesti.

| Andreeasmile1607 a răspuns:

Eu am 2 papagali, 2 iepurași, o pisica ( tot birmaneza) un câine și cam atât.