| KimEunJung a întrebat:

Ce animalut preferati? Care ar fi numele cel mai dragut pentru un animal de companie?

Răspuns Câştigător
| ShakyBettySweet a răspuns:

Tu ceri doar pareri.Dar gandeste'te ca unele raspunsuri le poti considera ciudate din punctul tau de vedere.Adica unora, mai ales baietilor le place rasa Bullterier, Rottweiller sau Pittbull cel mai mult.Altii insa prefera un catel pitic si adorabil.Nu exista cel mai dragut nume.Numele cel mai dragut este cel care iti place tie, iar rasa cea mai frumoasa este cea care o preferi chiar tu. Daca vrei sa-ti iei un animalut, orienteaza'te dupa posibilitati, gusturi, timpul liber pe care il ai...pentru ca fiecare animalut are nevoie de ceva anume. Daca ai destul timp si daruire, iti poti lua un catel dintr'o rasa activa si usor de dresat. Daca esti o persoana mai lenesa, un caine calm sau o pisicuta cuminte ti s-ar potrivi de minune. Sper sa tii cont de sfatul meuwinking :*

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O pisica sau un catel de rasa,, bichon,, de exemplu

| viotedy a răspuns:

Caine-boxer,canari,pisici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Căţeluşul,tigruleţul.
Pentru căţeluş un nume potrivit ar fi Gino, Bobiţă etc.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichonul maltez.

| BellaKiოNana a răspuns:

Pisicaa,papagalul laughing depinde si ce animal.

| PiTbuLuL a răspuns:

Un caine un pitbull sau un rottweiler cele mai frumoase rase de caini existente.Sunt jucause frumoase si foarte rabdatoarebig grin.Ii iubesc enorm nu stiu ce mas face fara ei:X.

| PouBlueGirl12 a răspuns:

Hmm, un iepure european si Bezeluta! big grin

| gabytza2013 a răspuns:

Catelusul.boby

| Pupikツ a răspuns:

Mie imi plac cel mai mult catelusii. Yorkshire Terrier sunt preferatii mei big grin. Iti recomand numele ce se termina in y. Astea sunt cele mai duciwinking Dar daca ai un caine de genu' bulldog pune-i niste nume "fioroase" big grin. Sper ca te-am ajutat! Te pup dulcik! Funda?