| BunaAll a întrebat:

Voi aveti frati si surori? Preferati mai multi frati sau poate un animal de companie?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu am dar mi-as fi dorit ori mai mare ori mai mic.
E mai usor si cu animalu de companie daca mai ai un frate/sora laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Mai multi frati cu siguranta. E am un frate si ne intelegem super as fi vrut sa mai am si altii. E super sa ai frati sau surori ai cu cine vorbi, te juca, are cine sa ti ia a pararea la scoala si ai pe cine te baza cand ai o problema. Bineinteles trebuie sa cultivi si o relatie buna cu ei din copilarie ca lucrurile sa stea in felul asta. S unt si destule cazuri nefericite cand fratii nu se inteleg absolut deloc mai ales cand devin adulti. Depinde. Eu sunt pentru.

| cyupaku a răspuns:

Frati cat mai multi