| XutZu1997 a întrebat:

Ce ati vrea sa cititi pe un blog?

Răspuns Câştigător
| Kerli a răspuns:

Articole amuzante
dar si articole utile
cum ar fi "cum reactionezi daca nu stiu ce." sau parerea autorului despre nu stiu ce produs, film, magazin
cam asta caut eu sa citesc

4 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Totul despre ce vrei sa scrii.

| GeoXD a răspuns:

Hmmm, informatii despre persoana caruia ii apartine blogului, pareri despre anumite lucruri, ce muzica ii place, ce hobby-uri are, as mai vrea sa citesc glume, informatii si pareri despre niste filme vazute de acea persoana, niste recomandari de video-uri sau niste imagini amuzante.topuri de filme trupe sau genuri de muzica...
ceva de genu...

| bogdang a răspuns:

1. informatii despre autor
2. articole interesante si de actualitate
3. opinii pertinente
4. lucruri noi si de interes

Bafta!

| expertcryptozoolog a răspuns:

Pai despre yeti, bigfoot, extraterestri, chupacabra etc.