| BabyWL a întrebat:

Ce / despre ce ati vrea sa cititi pe un blog? tongue

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In primul rand trebuie sa ma atraga design-ul blogu-lui.Sa fie ceva universal dar unic in felul sau. Apoi tema blog-ului trebuie sa nu lase loc de interpretari.Si in final articolele postate ca sa le citesc trebuie sa fie nu foarte lungi, nu foarte formale, nu foarte ironice.

| oz a răspuns:

Acum nu stiu, chestii de actualitate, cultura, filme, poti face si un "stiati ca"(intotdeauna citesc chestiile astea cand le vad) problemele tineretului de azi.Pentru mine este important sa aiba acea nota de subiectivitate.Cand citesc, sa simt ca informatia a fost 'sintetizata" de mintea cuiva care, poate fi diferita de-a mea si astfel sa vad un punct de vedere diferit de al meu.De asta iti spun sa nu copiezi articole de pe google(sau daca are sa fie un articol cu scop informativ, copiezi articolul si mai jos iti spui parerea, sau comentezi). Dupa ce ai urmarit un film, poti scrie ce ti-a placut, ce nu ti-a placut etc.

| videoblog a răspuns:

Orice happy